W hollywoodzkim stylu

Piękna pogoda, piaszczysta plaża, szum wody, roztaczająca się dookoła przyroda,  bogato i uroczo ozdobiony baldachim… Któż nie marzy o ślubie w tak romantycznych okolicznościach. Na szczęście, obecnie, dzięki zmieniającym się przepisom, taka ceremonia rodem z hollywoodzkich filmów, dostępna jest dla każdego. Jeśli myślimy o ślubie nad wodą, nie koniecznie musi to być morze. Nasz kraj obfituje w całe mnóstwo pięknych jezior, nad którymi liczne pałace, dworki czy domy weselne organizują śluby wraz z przyjęciami weselnymi. 

Dla każdej osoby, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Chcemy by wypadł idealnie. Jedni planują wesela z wielką pompą, inni bardziej skromne, i niekoniecznie jest to spowodowane stopniem zamożności.

Bez względu jednak od wystawności samego przyjęcia, suknia ślubna pozostaje jednym z najważniejszych elementów całej ceremonii. To o tym jak ubrana była panna młoda będą wszyscy dyskutować jeszcze długo po weselu.

 

Z internetu czy z salonu…?

 

Często stajemy przed dylematem, szukać sukni używanej czy nowej. W przypadku nowej prosto z salonu, zaraz pojawiają się obawy o bardzo wysoką cenę. Jednak przeglądając wiele ofert internetowych, ceny sukien z drugiej ręki nie zawsze są tak korzystne jak mogłoby się wydawać z początku. Pamiętajmy, iż są to suknie, które przetrwały już jedno wesele, a tym samym mogą nosić na sobie ślady używalności, jak plamy czy drobne rozdarcia. Sukniom, które zostały ozdobione kamieniami i cekinami, może też brakować niektórych z tych ozdób. Tak więc w efekcie końcowym, do ceny sukni musimy doliczyć koszty naprawy.

Salon sukien ślubnych Konin natomiast, wszystko oferuje w pakiecie. Wybierając suknię ślubną prosto z salonu, w cenie otrzymujemy również wszelkiego rodzaju poprawki, nawet na ostatnią chwilę. Jeśli zaczynamy wybór sukni z rocznym wyprzedzeniem, na etapie szycia nasza figura może ulec zmianom przez tak długi okres, tak więc drobne poprawki są oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *