Szczęśliwie ku nowemu życiu

Zaręczyny, to początek nowego drogi w życiu każdej pary, to też okres gorących przygotowań i licznych dni spędzonych na planowaniu ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. To czas dyskusji i poznawania na nowo gustów pary, przeglądania mnóstwa ofert i wybierania tej najciekawszej, która będzie odpowiadać obojgu.

Podstawową kwestią jest wybór sposobu zawarcia związku małżeńskiego, a więc czy decydujemy się na ślub kościelny czy cywilny. Są to dylematy indywidualne, które należy wyłącznie do młodej pary, i które wspólnie rozwiązują.

Obecnie mamy wspaniały przywilej zawarcia ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego, wystarczy, że znajdziemy Dom Weselny, który posiada pozwolenia na zawieranie małżeństw, a takich pojawia się coraz więcej. Wprawdzie takie rozwiązanie wiąże się z dodatkową opłatą, ale dzięki temu ceremonia będzie miała niezwykły charakter.

Jak ślub to w Koninie

Jedną z miejscowości, jeśli marzy nam się ślub nad wodą, idealną do tego typu ceremonii będzie Konin. Malownicze jeziora zapewnią nieprzeciętne wspomnienia nie tylko młodej parze, ale i wszystkim gościom, na długi czas.

Dodatkowo wszystkim pannom młodym polecamy odwiedzić salon sukien ślubnych Konin, w którym można liczyć na profesjonalną obsługę i najmodniejsze kreacje. Salony mody ślubnej zawsze posiadają w ofercie suknie z najnowszych kolekcji, lecz często też dostępne są te z kolekcji zeszłorocznych. Bywa i tak, że suknię gotową, tzw. prosto z wieszaka, możemy zakupić taniej niż taką samą lecz szytą specjalnie dla nas.

Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, możemy mieć pewność, iż obsługa salonu zadba o nas na każdym etapie wyboru. Każdą z dostępnych sukien możemy obejrzeć osobiście na specjalnie dla nas przygotowanym prywatnym pokazie. Wykwalifikowany pracownik przeprowadzi z nami szczegółowy wywiad, by poznać nasze potrzeby i oczekiwania, a tym samym pomóc nam dobrać idealną suknię ślubną. Nawet jeśli wydaje nam się, że wiemy czego chcemy, czasami drobna porada stylisty może znacznie pomóc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *