Ślub bez względu na wiek

Nie każda panna młoda to dwudziestoparoletnia kobieta o idealnej figurze i postawie. Ślub biorą osoby w każdym wieku, czy to po raz pierwszy, czy któryś z kolei. Nigdy nie wiemy jak potoczy się nasze życie, a pięknie chcemy wyglądać przecież zawsze, bez względu na wiek.

Zmieniające się z roku na rok trendy w modzie oraz te obyczajowe, dają nam obecnie niesamowity wybór sukien ślubnych. Nie musimy się zbytnio przejmować tym, czy wypada bądź nie wypada ubrać krótszą sukienkę i to nie w białym kolorze. Salon w mieście Konin suknie ślubne oferuje w wielu kolorach, od śnieżnej bieli, przez odcienie beżu, różu czy écru. Możemy zdecydować się na kolor, jeśli w bieli nasza cera nie prezentuje się zbyt korzystnie. Również panie, które wychodzą za mąż po raz kolejny, czy to wdowy, czy rozwódki, z reguły rezygnują ze ślubnej bieli, a nawet z tradycyjnego kroju długiej sukni ślubnej, wybierając krótsze modele często z rękawkiem w różnych długościach.

Panie o obfitym biuście powinny unikać kreacji bogato zdobionych w tym miejscu, by dodatkowo go nie powiększać, co może zaburzyć całą sylwetkę. Zawsze lepiej nadmiernie nie podkreślać krojem części, które są nad wyraz rozwinięte. 

 

W przypadku pana młodego sytuacja jest zawsze prosta. Bez względu na wiek i czy jest to jego pierwsze czy kolejne małżeństwo, pan młody zawsze ubiera garnitur w kolorze, który najbardziej odpowiada jego karnacji. Jednym akcentem, który może nie pasować do sukni wybranki jest kolor krawatu, ale ten można wcześniej uzgodnić między sobą.

 

Zanim zdecydujemy się na konkretny krój sukni ślubnej, dobrze jest przymierzyć kilka modeli i zrobić w niej kilka kroków. W ten sposób będziemy mieć pewność, iż nie jest za długa i nie będziemy jej sobie przydeptywać w trakcie tańca. Musi też być wygodna. Suknia z gorsetem nie może się zsuwać z tułowia podczas ruchów, gorset nie może uciskać, krępować ruchów oraz powodować jakiegokolwiek dyskomfortu. W naszej sukni musimy czuć się pewnie i elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *