Na ślubnym kobiercu

Suknia ślubna to chyba najważniejsza suknia w życiu kobiety, a jej wybór zajmuje chyba najwięcej czasu. Zanim wybierze się konkretny model, każda przyszła panna młoda przegląda całe mnóstwo katalogów, czasopism, cenników, odwiedza różne salony mody ślubnej, wszystko to w poszukiwaniu tej jedynej kreacji. Rzadko kiedy też, kobiety samodzielnie podejmują decyzję o wyborze sukni ślubnej. Najczęściej radzą się swoich matek, przyjaciółek oraz profesjonalnej obsługi salonu mody ślubnej. Jest to ważka decyzja i nie warto podejmować jej pochopnie. Nie każda osoba zna się na najnowszych trendach, na tkaninach, i potrafi idealnie dobrać krój do własnej sylwetki. Warto wybrać wówczas miasto Konin suknie ślubne i zdać się na profesjonalne doradztwo w salonie Elizabeth Passion.

Podkreślamy atuty, maskujemy niedoskonałości

Każda wysoka kobieta o figurze modelki nie ma większego problemu by znaleźć dla siebie suknię w salonie. Z reguły będzie na nią pasować każda zdjęta z manekina czy wieszaka. Nie każda jednak jest posiadaczką takiej figury. Są panny młode niskie i wysokie, bardzo szczupłe i przy kości, młodziutkie i trochę starsze. Konin suknie ślubne to doradztwo, stylizacja, obsługa i wykonanie na najwyższym poziomie.

Profesjonalny stylista potrafi bez większego problemu dobrać kreację do każdego typu figury i urody. Zbyt krótką szyję można optycznie wysłużyć odpowiednim dekoltem, podobnie jak szerokie lub wąskie ramiona. Dysproporcję pomiędzy wąskimi biodrami a szerokimi ramionami, łatwo ukryć w szerokiej spódnicy i skromnej górnej części. Te części ciała, które chcemy ukryć, których nie chcemy nadmiernie eksponować, ozdabiamy jak najmniej, by nie przykuwały wzroku. Eksponujemy te, które są naszą dumą. Piękny biust można podkreślić wymyślnym dekoltem i naszyjnikiem. Długą, smukłą szyję warto podkreślić fryzurą i głębszym dekoltem na plecach. Smukłą talię podkreśli zwiewna suknia z idealnie dopasowanym gorsetem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *